Blog

Naše fenečka Clementina (pracovně Bella) už roste do šířky a hodně ráda jí, na fotkách je vidět, jak si různě ulevuje svému bříšku a jak čeká na dobré jídlo, začala jíst i vločky s rybičkami. To mě těší, rybičky jsou zdravé a štěnátkům v bříšku asi moc chutnají....

Clementina hodně jí, a tak nastává poslední fáze před porodem, štěňátka rostou každým dnem, máme větší spotřebu jídla, plného vitamínů a minerálu, aby se štěňátka správně vyvíjela.

S našimi zvířátky jsme stále venku v tomto krásném letním počasí. Clementinka krásně přibývá na váze, má se moc dobře, hlídá ostatní zvířata na zahradě - ovce, kozy, krůty, slepice a krmné dávky se zdvojnásobily.

Včera jsme byli u veterináře na SONU a zjistili jsme, že malá štěnátka jsou velká 3 cm. Začali jsme tedy ihned připravovat vše potřebné pro nastávající psí maminku Clementinu a její štěňátka.

Včera jsme byli s naší fenkou Moskevského strážního psa na SONU a veterinář nám oznámil krásnou zprávu - naše fenka Clementina je březí. Řekl nám, že vidí minimálně 4 štěnátka - tak jsme zvědaví, kolik se nám jich narodí. Celá rodina se velmi těší na krásné přírůstky do naší domácnosti.

Dne 21.3. 2018 se spářili dva krásní představitelé uchovněných Moskevských strážních psů. Byl krásný první jarní den, svítilo sluníčko a vše bylo hotovo za 20 minut.